159Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Kemaralısohbet

            Site arkadaşlık sitesi niteliğinde olup sesli ve kameralı sohbet özelliklerinin kullanımı ile ön plandadır. Profil oluşturarak, kendiniz için bir rumuz ve şifre belirleyerek siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Sohbet odalarının olduğu sitede istediğiniz odaya dahil olabilirsiniz. İsterseniz profilinize fotoğrafınızı da ekleyebilirsiniz.

Kamaralı Sohbet Daha Güvenilirdir

kemaralısohbet diğer sohbet çeşitlerine göre karşınızdaki insanı daha kolay tanımanızı sağlar. Gözlerdeki ifade, yüzdeki mimikler konuşmadaki ses tonu ve konuşulanları destekler veya yalanlar. Eğer karşınızdaki insan ileriye dönük ciddi bir beraberlik arayışında ise, bunu kameralı sohbet ile daha kısa zamanda anlarsınız. Olumlu yönde ilerlemediğini düşündüğünüz bir arkadaşlık ile vakit kaybetmezsiniz.

            Fotoğraflarda retuşlar yapılabildiğinden fotoğraf bir kişinin yüzünü tam tanıma anlamında yeterli olamıyor. Birebir xanlı konuşmalar daha etkin oluyor. Fotoğraftan etkilendiğiniz bir kişinin sesinden etkilenmeyebilirsiniz. Sesli ve görüntülü sohbet ile bir bütünlük içinde kişiyi tanırsınız.

Sohbet Odalarında İstediğiniz Profili Bulabilirsiniz

            Farklı yaş gruplarında, istediğiniz yaşam tarzında, istediğiniz meslekten adaylarla görüşebilirsiniz. Sitemiz istediğiniz hayat arkadaşınızı karşınıza çıkarmak konusunda size yardımcı olacaktır. Önemli olan burada sizin samimi olmanızdır.

Yazar : 64
07 Eki Paz 01:19
925 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar